Opublikowano 11 miesięcy temu

BPO Champions to spółka świadcząca usługi outsourcingu procesów biznesowych dla spółek należących do Grupy Omida będącej w czołówce największych przedsiębiorstw działających na rynku TSL w Polsce, cały czas dążąc do zwiększania swojego zasięgu W ramach współpracy BPO Champions oferuje outsourcing księgowości, administrację kadrowo-płacową, usługi IT, elektroniczny obieg dokumentów, doradztwo biznesowe.

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń (Zespół ds. zobowiązań)
Numer ref. RZ/2023
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
–  rozliczenia zobowiązań wynikających ze współpracy Grupy Omida z podwykonawcami,
– działania weryfikacyjne i operacyjne na platformie obsługującej skonto,
– komunikowanie się z kontrahentami w obszarach związanych z wykonywanymi rozliczeniami
– weryfikacja dokumentacji niezbędnej dla poprawnego rozliczenia
– współpraca z innymi działami back-office oraz oddziałami i spółkami należącymi do Grupy

Wymagania:
– wyższego wykształcenia, m.in. licencjat (ew. w trakcie studiów zaocznych)
– doświadczenia w pracy wymagającej kontaktu z Klientem, preferowane branże B2B
– znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie (poziom min. B1) – warunek konieczny
– znajomość pakietu MS Office
– zorientowanie na jakość pracy – dokładność, skrupulatność, obowiązkowość, terminowość i punktualność
– umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu
– umiejętność organizacji pracy własnej
– umiejętność współpracy i komunikacji w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania
– doświadczenie w obszarach finansowych mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, wciąż dynamicznie się rozwijającej
– umowa o pracę na pełen etat
– stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz kwartalny system premiowy
– pracę w godzinach 8.00-16.00
– wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych Specjalistów
– pracę w firmie nagrodzonej Diamentami Forbes, tytułem Pracodawcy Pomorza oraz zdobywcy certyfikatu Great Place To Work w 2023 r.
– nowoczesne biuro zlokalizowane w Olivia Business Centre
– pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty Multisport)
– możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz współpracę z doświadczonym Zespołem i Specjalistami z innych Działów back-office

Zapraszamy do aplikowania na adres hr@bpochampions.pl

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BPO CHAMPIONS sp. z o.o. al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa – Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.