„ Tak duża odpowiedzialność wpływająca na rozwój twojej działalności jest w rękach jednej, dwóch osób? Rozłóż tę samą pracę, wynajmując cały dział księgowości, tym samym zwiększając efektywność!”


Czym jest outsourcing usług księgowych? Dowiedz się, jak zmniejszyć koszta pracownicze o 63% i zwiększyć wydajność o 43% w Twojej firmie!

Myśląc o ciągłym rozwoju, analizujesz, podnosisz kwalifikacje, zatrudniasz nowych pracowników, inwestujesz w sprzęt elektroniczny, wspierasz kadry, kupujesz nowe oprogramowania, czy inwestujesz w szkolenia. Wszystko po to, by żyć zgodnie z duchem czasu i nie wypaść z trasy.

Przede wszystkim jest to długi proces rozszerzania działalności, w którym chętnie Tobie pomożemy i poprowadzimy w odpowiednim kierunku. Organizacja oraz analiza biznesu są kluczowe przy prężnym rozwoju działalności, obniżaniu kosztów stałych, które przyspieszają procesy wewnętrzne w firmie nawet o 41% i przybliżają do sukcesu.


Masz wrażenie, że twoja księgowa tonie w dokumentacji?

Tak duża odpowiedzialność wpływająca na rozwój twojej działalności jest w rękach jednej, dwóch osób? Rozłóż tę samą pracę, wynajmując cały dział księgowości, tym samym zwiększając efektywność. Zyskaj więcej, zatrudniając firmę zewnętrzną, która nie zajmuje dodatkowej przestrzeni w biurze, będzie wyszkolona, wyposażona w najnowsze programy i po odbytych światowych szkoleniach. Bez wątpienia dysponujemy profesjonalną wiedzą i jesteśmy w pełnej gotowości do podejmowania wyzwań przy rachunkowości.


Zmniejsz z nami koszta pracownicze o 63%!

Outsourcing usług księgowych sprawi, że będziesz żałować, że nie zrobiłeś tego dla firmy wcześniej!


Sprawdź na czym oszczędzasz przy outsourcing marketingu:

  • koszta utrzymania pracownika
  • zwiększenie powierzchni biurowej
  • skrócenie czasu pracy przy kluczowych kwestiach
  • brak kosztów na komputerowe oprogramowania
  • zmniejszone koszta na sprzęt elektroniczny
  • szkolenia dla pracowników

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej obsługi outsourcingu księgowości prowadzonych przez eksperta
Dariusza Brzezińskiego z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie Outsourcingu Procesów Biznesowych.

Porozmawiajmy