Pomożemy Ci w Biznesie

Obsługujemy firmy z sektora MŚP i największe firmy działające na rynku polskim

Jesteśmy jedną z największych firm polskich działających na rynku outsourcingu procesów biznesowych, w tym outsourcingu księgowości i kadr. Zatrudniamy blisko 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Rozwijamy się bardzo szybko, od powstania firmy w 2013 r. notujemy dwucyfrowe roczne tempo wzrostu.

Mieścimy się w największym na Pomorzu kompleksie biznesowym Olivia Business Center w Gdańsku. Obsługujemy zarówno firmy z sektora MŚP, jak i największe firmy działające na rynku polskim.

Czytaj więcej

Chcesz skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu?

Zaufaj nam!

Na czym opieramy swoje działania?

BPO pomoże Ci w każdym aspekcie Twojego biznesu

Finanse, Ludzie, Rozwój

Wszystkie działania opieramy na metodyce
Growing Pains

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane!

Pytania-i-odpowiedzi
Zaczynamy od warsztatu mapy strategii, by przeanalizować ścieżkę rozwoju klienta. W dalszej kolejności przechodzimy do audytu procesów biznesowych. W kolejnym etapie przeprowadzamy firmę przez fazę przejściową, by finalnie przejąć całość procesów back office.
Naszym głównym produktem jest świadczenie usług w ramach Outsourcingu Procesów Biznesowych. W oparciu o nasze doświadczenie dopasowujemy naszą usługę do potrzeb klienta, w oparciu o realizowaną strategię.
Nasze usługi dedykujemy firmom, które chcę zlecić prowadzenie back office zewnętrznej firmie. Zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@bpochampions.pl lub telefonicznego.

Pomogliśmy ponad 100 firmom w Polsce!

Porozmawiajmy