Pomożemy Ci w Biznesie

Najważniejsze jest, aby Twoja firma mogła się rozwijać.

BPO Champions zostało stworzone po to, aby pomagać dużym oraz szybko rozwijającym się firmom w szeroko pojętym zarządzaniu przedsiębiorstwem poprzez przejmowanie części lub całości procesów back-office, których posiadanie wewnątrz firmy hamuje możliwość sukcesu rynkowego.

Ważnym celem działalności BPO Champions jest osiągnięcie dwucyfrowych procentowo oszczędności kosztów wygenerowanych dla klientów.

Czytaj więcej

Chcesz skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu?

Zaufaj nam!

Na czym opieramy swoje działania?

BPO pomoże Ci w każdym aspekcie Twojego biznesu

Finanse, Ludzie, Rozwój

Wszystkie działania opieramy na metodyce
Growing Pains

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane!

Pytania-i-odpowiedzi
Zaczynamy od warsztatu mapy strategii, by przeanalizować ścieżkę rozwoju klienta. W dalszej kolejności przechodzimy do audytu procesów biznesowych. W kolejnym etapie przeprowadzamy firmę przez fazę przejściową, by finalnie przejąć całość procesów back office.
Naszym głównym produktem jest świadczenie usług w ramach Outsourcingu Procesów Biznesowych. W oparciu o nasze doświadczenie dopasowujemy naszą usługę do potrzeb klienta, w oparciu o realizowaną strategię.
Nasze usługi dedykujemy firmom, które chcę zlecić prowadzenie back office zewnętrznej firmie. Zachęcamy do kontaktu mailowego biuro@bpochampions.pl lub telefonicznego.

Pomogliśmy ponad 100 firmom w Polsce!

Porozmawiajmy